ROZLOSOVÁNÍ - PODZIM 2011

19.07.2011 12:07

 

II. třída - okresní přebor muži:

1. Sokol Kořenec                                  9. Vysočany              

2. FC Olešnice                                   10. Šošůvka             

3. FK APOS Blansko B                       11. AFK Letovice 

4. Sloup                                             12. TJ Sokol Rudice

5. Sokol Skalice n. Svitavou                 13. Sokol Olomučany 

6. Sokol Doubravice n. Svitavou            14. SK Jedovnice

7. FC Boskovice B                             

8. Sokol Drnovice u Lysic                         

 

  1. kolo    Blansko B - Rudice

  2. kolo    Rudice - Sloup

  3. kolo    Skalice - Rudice

  4. kolo    Rudice - Doubravice

  5. kolo    Boskovice B - Rudice

  6. kolo    Rudice - Drnovice

  7. kolo    Vysočany - Rudice

  8. kolo    Rudice - Šošůvka

  9. kolo    Letovice - Rudice

10. kolo    Jedovnice - Rudice

11. kolo    Rudice - Olomučany

12. kolo    Kořenec - Rudice

13. kolo    Rudice - Olešnice

14. kolo    Rudice - Blansko B

 

 

Okresní přebor starší žáci:

1.  ASK Lipůvka                                   6. volný  los

2. Sokol Lipovec                                 7. Rakovec Kotvrdovice

3. TJ Sokol Rudice                              8. Sloup

4. Sokol Olomučany                            9. Sokol Doubravice n. Svitavou

5. SK Olympia Ráječko                     10. FC Boskovice B

 

1. kolo  Rudice – Sloup

2. kolo  Doubravice – Rudice

3. kolo  Rudice – Lipůvka

4. kolo  Lipovec – Rudice

5. kolo  Rudice – Boskovice B

6. kolo  Rudice – Olomučany

7. kolo  Ráječko – Rudice

8. kolo  Rudice – volný los

9. kolo  Kotvrdovice – Rudice

 

 

Starší přípravka 5+1 skupina A:

1. FK Adamov                                      6. TJ Sokol Rudice

2. Sokol Lipovec                                  7. Vavřinec

3. SK Olympia Ráječko                       8. Vysočany

4. FK APOS Blansko                           9. volný los    

5. SK Jedovnice                                  10. ASK Lipůvka

 

1. kolo  Jedovnice – Rudice

2. kolo  Lipůvka – Rudice

3. kolo  Rudice – Vavřinec

4. kolo  Vysočany – Rudice

5. kolo  Rudice – volný los

6. kolo  Adamov – Rudice

7. kolo  Rudice – Lipovec

8. kolo  Ráječko – Rudice

9. kolo  Rudice - Blansko