SESTAVA: Nečas L. -  Konečná I., Svoboda J., Urbánek F., - Stupinská H., Kašpárek M., Magda T., Tajnai D., - Matuška F., Matuška J., Klinkovský J.

STŘÍDALI: Kunc T., Magda M., Košťál P.

STŘELCI: Matuška J. 3x, Magda T. 2x, Košťál P., Kašpárek M.

Do utkání jsme vstoupili, jako by se nemohlo nic stát a soupeř se porazí sám.

Během pěti minut jsme prohrávali 2 : 0 po rychlých brejcích. Po deseti minutách utkání jsme se zvedli, začali soupeře přehrávat,  a dostávali jsme se do šancí. Dvě z nich skončili faulem a nařízenými pokutovými kopy, které proměnil Tomáš. Další střelu z dálky trefil Michal a po rohu dorazil míč za čáru Jenda. Do půlky se nám tedy podařilo zápas otočit.

Do druhého poločasu jsme vstoupili stejně „vlažně“ jako do prvního. Kromě střely z trestného kopu jsme 15 minut branku neohrozili a tak následovalo snížení na 4 : 3. Teprve potom jsme se dostali do zakončení. Jenda se dvakrát prosadil individuálně a poslední branku vstřelil Petr po závaru při rohu.

Výsledek je lepší, než předvedená hra, ale sešli jsme se kompletní po dlouhé zimní přestávce, tak to snad bylo tím.

Trenér: Jan Matuška