3.9. RUDICE - OLOMUČANY 0 : 0 (0 : 0)

04.09.2015 08:21

Sestava Rudice: Matuška ml. – Kocman, Paděra, Nevřela, Šenk – Vymazal, Malík, Zouhar, Cupal (60. Sedlák) – P. Pernica (C), L. Sehnal (73. Urbánek)

Na střídání: Chemčuk, Sedlák, Urbánek, Svoboda, J. Pernica

Dohrávka 1. kola byla na programu ve středu 3. září 2015 od 17:00. Do sestavy se vrátil Šenk, jehož svalové zranění se neprokázalo jako vážné. Svoje první podzimní utkání odehrál po zranění paty Malík. Olomučany musely oželet služby Pokoje, který v minulém utkání obdržel ČK.

Věděli jsme, nás nečeká nic lehkého. Obranu Olomučan drží zejména velezkušený Palkanynec a hru diriguje ze středu zálohy Opletal. Do vedení mohli jít již v 5. minutě hosté, ale Navrkal selhal v 100% šanci a z bezprostřední blízkosti přestřelil. Za nás se nepodařilo skórovat jak Pavlu Pernicovi, tak Tomáši Zouharovi. Ač to vyložené šance nebyly, branka se z nich s trochou štěstí vstřelit dala.

Dobývání obou branek pokračovalo i ve druhé půli. Měli jsme více ze hry, postupem času jsme si vypracovali i několik šancí, bohužel nám scházela přesnost a lehkost v zakončení. Měli jsme si i mnoho standartních situací, ale ani tudy cesta nevedla. Bylo to utkání o jedné brance, kterou se nakonec ani jednomu týmu vstřelit nepodařilo.

Bezprostředně po hvizdu rozhodčího si každý z nás promítl v hlavě, že jsme ztratili 2b. Uvidíme na konci sezóny. Důležité je, že jsme neprohráli a udrželi čisté konto. Anglický týden zakončíme v sobotu 5. září 2015 od 16:30 v Kunštátě.