29.4. Muži: DRNOVICE - RUDICE 4 : 0 (0 : 0)

01.05.2012 11:11

Sestava: Matuška – Gromský, Konečný, Sehnal P., Chemčuk – Opluštil, Sehnal, Čechman, Lachman – Nejezchleb ( 55 min. Kocman), Urbánek

Střídali :  Kocman

Ze sestavy nám vypadli pro nemoc Krátký a pro pracovní povinnosti Malík. Takže jsme vyběhli s opravdu omlazenou sestavou a musíme říct, že první poločas jsme odehráli přesně podle pokynů. Hráli jsme proti velmi silnému větru, který tlačil domácí před naše pokutové území. My jsme dobře bránili a nepouštěli domácí ke střelbě, naopak největší šanci měl Hulajs, který dostal krásnou přihrávku středem a postupoval sám na brankáře, ale slabě zakončil jen do rukou brankáře. Soupeř měl v první půlce snad jen dvě šance a to když jejich útočník, si podél vápna povodil míč a prudkou ranou trefil střed branky, druhou šanci si vypracovali po úderu míče rozhodčího do obličeje a následné ošetřování našimi hráči jsme vytvořili dálnici na levé straně, kde domácí hráč nedokázal přehodit brankaře. O poločase jsme byli rádi, že jsme hru proti větru zvládli a neinkasovali.  To nás ale asi ukolébalo a do druhé půlky jsme vstoupili jako by se nám nemohlo po větru nic stát. Z toho nás hned ve třetí minutě dostal domácí útočník, který dostal dlouhý míč za obranu, zastavil se na vápně, udělal protisměrnou kličku obránci a ranou, která by za normálních povětrnostních podmínek skončila nad brankou, trefil přesně pod břevno. Za pět minut nám opět unikl po levé straně domácí záložník a sám postupoval až před brankaře, kterému nedal šanci střelou k tyči.  Ve dvacáté minutě bylo o utkání rozhodnuto a to, když opět středem hřiště opět utekl útočník domácích, a po kličce brankáři zasunul do prázdné branky. Pak jsme měli dvě slibné šance i my ale ani Milan a po něm i Petr nedokázali míč dopravit do sítě.  Po několika šancích, které domácí nedokázali proměnit, se na konci utkání prosadil nejlepší hráč domácích a dokončil hattrick identickou akcí jako při první brance ale místo pod břevno umístil střelu k pravé tyči. S předvedenou hrou můžeme být spokojeni jen za první půlku, ta druhá nebyla odehrána tak zodpovědně a toho domácí využili. V dalším utkání hostíme v sobotu od 16:30 mužstvo Vysočan.