15.5. st. žáci: RUDICE/JEDOVNICE - SVITÁVKA

16.05.2015 13:21

Branky: Kučera, Magda, Kouřil

Pro nás opět neznámý soupeř, o kterém jsme jen věděli, že má v mužstvu nejlepšího střelce soutěže. To se v průběhu utkání ukázalo jako klíčové. Naši hráči do zápasu vstoupili velmi vlažně a za to nás trestal. V 20. min. jsme prohrávali 0:2. Měli jsme sice více ze hry, ale chyběl pohyb a větší rychlost. Do poločasu jsme se zvedli a dobrou kombinační hrou jsme vyrovnali. Druhý poločas jsme začali aktivně a vytvořili jsme si velký tlak a zaslouženě jsme šli do vedení. Soupeř ale opět z brejku zahrozil a vyrovnal a vzápětí šel do vedení. Těžko se toto utkání hodnotí, protože o vítězi rozhodl jeden hráč a to z mužstva soupeře. My jsme kombinovali, měli jsme míč na našich kopačkách a soupeř jenom bránil a vše hrál jen na jedno svého hráče, kterého jsme neubránili. Nám chyběl větší pohyb a taky toho trochu fotbalového štěstí. Šance jsme měli, ale nevyužili jsme je. Ono se těžko z našeho pohledu hraje proti tomu, kdo jen brání a odkopává míče. Soupeř pětkrát vystřelil a z toho dal čtyři branky. Je to naše první porážka v soutěži. Je třeba se z toho poučit a pokračovat v naší hře dál. Kluci se snažili, ale ne vždy vše se podaří.
Trenéři: Buchta, Stupinský