Střelci: 60. Jiříček Josef, 72. Špatina Marcel

ŽK: nikdo - Vintr; Rozhodčí: Kubec Radek, Nováček Radek, Pšeja Samuel

FK Pačlavice-Dětkovice: Vitoul – Kroupa, Bleša, Veselý, Jiříček (80. Kozák), Pučan, Knap, Dostalík P., Špatina [C], Doležel (74. Vincenec), Grepl (86. Dostalík)

Náhradníci:   Vincenec, Dostalík O., Bulant, Kozák

Rudice: Matuška J. ml. – Pernica, Sedlák, Beneš (77. Matuška J. st.), Henek, Šustr, Zouhar [C], Vymazal, Urbánek, Stehlík, Vintr (70. Matuška F.)

Náhradníci: Matuška F., Matuška J. st.

Hodnocení utkání: Domácí si před utkáním stanovili jasný cíl – 3 body! Trenér Matuška nemohl počítat se službami hned trojice hráčů (Kocman, Paděra, Sehnal), a tak dostali šanci jiní jedinci. V úvodu si Pačlavice vytvořili šanci, ale finální fáze postrádala kvalitu. V 10. minutě musel z brány vyběhnout Vitoul, čímž akci uhasil v zárodku. Ve zbytku první půle byly k vidění jen nepřesné či nedůrazné zakončení domácích. V 60. minutě vybojoval téměř ztracený míč Špatina, jehož přihrávka našla na přední tyči Jiříčka, který se nemýlil – 1:0. Běžela 72. minuta, akci vedla trojice Veselý – Pučan – Štapina, kdy posledně jmenovaný bez problému navýšil skóre utkání. Záhy mohlo přijít snížení a návrat do utkání, nicméně Vitoul byl rezolutně proti. Pačlavice tedy splnily, co si předsevzaly. Naopak my se trápíme v koncovce, nejsme schopni si vyložené šance vytvořit, natož je proměnit. Dvě utkání bez vstřelené branky hovoří za vše.