1.10. RUDICE - ČERNÁ HORA 2 : 0 (0 : 0)

02.10.2016 18:43

Střelci: 64. Vintr, 80. Sehnal L.

ŽK: 51. Vymazal, 77. Sehnal L., 87. Urbánek; Rozhodčí: Ondrouch Tomáš, Rodina Robert, Suchar Zdeněk

Počet diváků: 97

Rudice: Matuška J. ml. – Kocman, Beneš, Šustr (78. Sedlák), Zouhar [C], Paděra, Sehnal L. (90. Matuška F.), Vymazal (63. Pernica), Urbánek, Stehlík, Vintr (87. Lachman)

Náhradníci: Pernica, Sedlák J., Matuška F., Lachman, Matuška J. st. [B]

Černá Hora: Stejskal – Měcháček, Kolář (84. Doležel), Širůček [C], Čech (84. Peša), Jonáš, Trávníček, Machorek, Tatíček, Koupý, Honsnejman (72. Stejskal)

Náhradníci:    Doležel, Mazal, Stejskal, Peša, Šmerda [B]

Hodnocení utkání: V programu 9. kola jsme na domácí půdě přivítali další okresní celek, tentokrát Černou Horu. Z celkového pohledu se nejednalo o pohledné utkání, celých 90. minut obě mužstva kazila jednoduché přihrávky, hra postrádala pohyb a zápal. První polovina skončila nerozhodně, ač šance na vstřelení branky byly. V úvodu druhé půle fauloval Vymazal v našem pokutovém území a hosté měli možnost penalty. To běžela 51. minuta. Exekuce se ujal Libor Čech, ale Honza Matuška v brance jeho úmysl vystihl a vyrazil míč do bezpečí. V 64. minutě zahrával volný přímí kop Beneš, jehož nepovedená střela našla osamoceného Vintra, který se v zakončení nemýlil – 1:0. Postupem času jsme si začínali vytvářet šance, ale našel útočné duo Sehnal – Urbánek bohužel nenavýšilo naše vedení. Černohorští hráči stále živili naději na bodový zisk, ale nekvalitní finální fází kýženého cíle nedosáhli. V 80. minutě našel přesným centrem z pravé strany Pernica Sehnala, jenž zamířil hlavičkou přesně – 2:0. A tak jsme se mohli po finálním hvizdu rozhodčího Ondroucha radovat z plného bodového zisku.