1.B třída 3. kolo: TJ SOKOL RUDICE - FK BLANSKO "B" 3:3 (0:2)

19.08.2023 20:47

Z prvního domácího zápasu bereme bod.
Proti "B" týmu Blanska, posíleného o 4 hráče "A" týmu, jsme před více než 200 diváky bohužel do poločasu prohrávali 0:2. O přestávce se změnila taktika a rozestavení. I přes to jsme hned v úvodu druhého poločasu dostali třetí gól a prohrávali 0:3. Hráči se ale nevzdali, začali více bojovat, vyhrávat souboje, z čehož pramenilo více šancí. Ty jsme však až do 77. minuty nedokázali proměnit. V tomto čase se do úniku dostal Lukáš Černý, kterému sice střelu vyrazil hostující brankář, ale dorážce Filipa Štěpánka už zabránit nedokázal. V 82. minutě jsem zahrávali rohový kop a po několika odrazech se nejlépe zorientoval Lukáš Černý a snížil na rozdíl jediné branky. V 88. minutě vybojoval na soupeřově polovině míč Michal Magda a krásnou střelou z 25 metrů vystřelil od břevna konečnou remízu 3:3.
Klukům je potřeba za výkon především v druhém poločase poděkovat a budeme doufat, že na to návážou v dalších zápasech.
Další zápas nás čeká už ve středu, kdy se od 17:30 utkáme doma s FC Kuřim v rámci 1. kola Krajského poháru.