30.10. VILÉMOVICE - RUDICE 2 : 1 (2 : 1)

31.10.2016 06:17

Střelci: 18. Urbánek Marek, 35. Švihálek Martin - 38. Paděra Pavel

ŽK: nikdo – 55. Sehnal, 71. Šustr; Rozhodčí: Kocman Jakub, Vejtasa Simon, Julínek Jiří; Delegát: Toman Miloš

Počet diváků: 155

Vilémovice: Urbánek J. – Dornay, Maška [C], Mareček, Urbánek M., Duchovný, Opletal, Korytář, Pernica (73. Kašpárek), Švihálek, Kučera (33. Štrajt)

Náhradníci:    Blažek, Štrajt, Vašíček, Kašpárek

Rudice: Matuška J. ml. – Beneš, Henek, Šustr, Zouhar[C], Sehnal, Vymazal, Urbánek, Stehlík, Lachman

Náhradníci: Krátký, Pernica, Matuška F., Matuška J. st.

Hodnocení utkání: V neděli jsme zajížděli na půdu sousedních Vilémovic, které před utkání okupovali poslední místo s pouhými čtyřmi body za čtyři remízy. Nicméně jejich výkony v posledních utkání měli stoupající tendenci, a tak se čekalo složité utkání. Navíc ani náš tým nehraje poslední dobou v pohodě. Před utkáním jsme museli oželet služby nemocného Vintra a dlouhodobě zraněného Kocmana. Měkký a nerovný terén nedovoloval kombinaci, ale pouze dlouhé nakopávané míče. Ty ale na dobře fungující obranu domácích nefungovaly. Zkušený Maška většinu z nich posbíral. Navíc jsme brzy inkasovali. Na ofsajdové hraně zůstal Pernica, potáhl míč podél lajny a na malém vápně vybídnul ke skórování Marka Urbánka, který se nemýlil – 1:0. Ve 35. minutě jsme inkasovali podruhé. Opletal poslal milimetrový míč na Švihálka, jenž svůj samostatný nájezd s ledovým klidem proměnil – 2:0. V 38. minutě se nám podařilo korigovat. Odražený míč z rohového kopu si našel Paděra a střelou k tyči snížil – 2:1. Ve druhé půli jsme se pokusili o zvrat, ale doplatili jsme na špatnou finální fázi. Alespoň remízu mohl v posledních minutách vystřelit Stehlík, bohužel jeho střelu Urbánek reflexivně vydařil. Vilémovice si tedy mohli dosyta vychutnat první letošní vítězství v soutěži, my naopak museli skousnout čtvrtou porážku v řadě.